piątek, 20 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Wiadomości z tagiem Niemal  RSS
"Botoks" najgorszym polskim filmem 2017

Dodano: 06.04.2018 0:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Popkulturowa Akademia Wszystkiego (dawniej Akademia Węży) po raz 7. przyznała nagrody dla filmowych potknięć w polskim kinie. Niemal wszystkie nagrody podczas tej edycji Węży zdobył "Botoks".

Tagi: Niemal
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Syn Tadli ma za dużo pieniędzy i wolności. Pozuje z piwem i szlugiem na każdym zdjęciu!"

Dodano: 01.04.2018 8:42 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Afera rozstaniowa Beaty Tadli i Jarka Kreta, przełożyła się na wzrost zainteresowania życiem prywatnym dziennikarki. Póki co korzysta z tego jej syn, 17-letni Janek Kietliński. Ma już na koncie swoją pierwszą sesję okładkową i wywiad do Vivy. Wiemy o nim tyle, że marzy o studiowaniu za granicą, chciałby być reporterem i jeździć po całym świecie. Póki co… odznacza się miłością do towarzystwa i używek, którymi chętnie chwali się na publicznych profilach w mediach społecznościowych. Niemal na każdym zdjęciu pozuje z alkoholem bądź papierosem. Matka powinna zacząć kontrolować jego działalności w sieci? Zobaczcie opinie naszych komentatorów w Klika(j) Pudelka.

Źródło: https:

Zakościelny o ojcostwie: "Mój syn uczy mnie relacji z ludźmi. Dużo pracy przede mną!"

Dodano: 27.03.2018 8:38 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Maciej Zakościelny wkrótce zostanie tatą po raz drugi. Niemal we wszystkich wywiadach, których udziela, mówi głównie o rodzicielstwie. Być może stąd pomysł, by obsadzić go w roli ambasadora konkursu filmowego #63PL, którego hasło przewodnie brzmi: Bohater - lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach. Zakościelny w filmiku promującym konkurs opowiada o roli bohatera, która jest na stałe wpisana w bycie rodzicem. Tłumaczy, jak być wzorem dla dziecka na całe życie. Wypada przekonująco w tej roli?

Źródło: https:

Gessler tłumaczy, dlaczego jeszcze nie jest w ciąży. "Nie staramy się. Nie myślimy o dzieciach!"

Dodano: 26.03.2018 7:31 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku Lara Gessler i jej narzeczony barman Paweł wzięli plenerowy ślub. Niemal od razu rozpoczęły się publicznie dywagacje, kiedy Magda Gessler doczeka się wnuka. Póki co… zero wieści ciążowych. Nie wiedzieć dlaczego, Lara jest wciąż atakowana przez dziennikarzy i wprost pytana, czemu wciąż nie ma potomka. Ostatnio w rozmowie z www.przeAmbitni.pl znów musiała się tłumaczyć ze swoich życiowych wyborów. Przypomnijmy, że Lara m 29 lat, naprawdę to takie dziwne, że wciąż nie została matką? Apelujemy do Gessler o to, by w końcu odpowiedziała, że to ich  prywatna sprawa, naprawdę nie musi się tak grzecznie tłumaczyć.

Źródło: https:

Okładka „Vogue Polska” nie wszystkim przypadła do gustu, za to zdjęcie Kasi Sokołowskiej z magazynem wbiło fanów w fotel: „Teraz to może i kupię”

Dodano: 20.02.2018 17:53 | 6 odsłon | 0 komentarzy


W komentarzach pod fotką same komplementy Kasia Sokołowska zrobiła świetne zdjęcie z okładką Vogue Polska Okładka polskiej edycji magazynu Vogue Polska wywołała spore poruszenie w internecie. Gdy jedni zachwycali się artystyczną wizją Niemca Juergena Tellera, autora zdjęcia Pałacu Kultury i Nauki, na tle którego pozują Anja Rubik i Małgorzata Bela, drudzy krytykowali pomysł uznając, że Vogue Polska [...]
Post .

Fergie masakruje hymn. Czy to najgorsze wykonanie w historii? [WIDEO]

Dodano: 20.02.2018 8:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Niemal każda amerykańska wokalistka przynajmniej raz miała okazję zaśpiewać hymn narodowy podczas jakiegoś wydarzenia sportowego. Fergie niestety postanowiła przy tej okazji poeksperymentować, a to jak wiadomo, zwykle kończy się fatalnie.

Tagi: Niemal
Źródło: rss.dziennik.pl

Brytyjczycy oszaleli! Wyciekło prywatne zdjęcie księżnej Kate i Pippy Middleton w krótkich spódniczkach na wakacjach, którego autorem jest Iza

Dodano: 18.02.2018 9:37 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Niemam nic przeciwko obie siostry są rozsądne i Kate nigdy nie przyniesie Bryryjczyka wstydu jest wspaniała matka i żona,wiele kobiet mogłoby brać z niej przykład.

Tagi: Niemal
Źródło: jastrzabpost.pl

To dopiero riposta dla Anny Lewandowskiej! Katarzyna Skrzynecka nie bajeruje fanów tylko mówi jak jest

Dodano: 16.02.2018 11:56 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Gwiazda szczerze o fitnessie, dietach i dbaniu o sylwetce Katarzynie Skrzyneckiej nie zależy na fit-sylwetce W dzisiejszych czasach wysportowana sylwetka, zdrowy tryb życia i dieta – najlepiej bezglutenowa, pozbawiona cukru i laktozy - to podstawa życia większości kobiet Niemal wszystkie wyciskają z siebie siódme poty na siłowniach i walczą o fit-ciało, tak modne w ostatnich [...]
Post .

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Skrzynecka wyśmiewa modę na fit-sylwetkę! Nie zależy jej na idealnym wyglądzie?

Dodano: 16.02.2018 9:52 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Ma dość niecodzienne poglądy Katarzynie Skrzyneckiej nie zależy na fit-sylwetce W dzisiejszych czasach wysportowana sylwetka, zdrowy tryb życia i dieta - najlepiej bezglutenowa, pozbawiona cukru i laktozy - to podstawa życia większości kobiet Niemal wszystkie wyciskają z siebie siódme poty na siłowniach i walczą o fit-ciało, tak modne w ostatnich latach. Nie wszystkie kobiety dały [...]
Post .

Źródło: jastrzabpost.pl

Ostaszewska komentuje słowa Międlara. Jest przeciwna skrajnemu nacjonalizmowi

Dodano: 15.02.2018 21:42 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Przy okazji oficjalnej premiery drugiego sezonu "Diagnozy" porozmawialiśmy z Mają Ostaszewską. Aktorka odniosła się do ataku Jacka Międlara, byłego księdza, który wyzwał ją od "Niemek i kacapek". Ostaszewska przyznała m.in., że jest poruszona skrajną ksenofobią i rosnącymi w siłę ruchami nacjonalistycznymi.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.plotki.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone